Przejdź do treści
Nowe apartamenty · Fuengirola

VANGARD PHASE II — apartamenty z rynku pierwotnego z basenami i strefą wellness w Fuengirola

VANGARD PHASE II w Fuengirola łączy mieszkania z dwiema do czterech sypialni ze wspólnymi basenami, strefą wellness i zagospodarowanymi terenami wspólnymi. Przed rezerwacją porównaj konkretne mieszkanie, jego rzut, definicje powierzchni i etapy płatności.

Planowane zakończenie: drugi kwartał 2028 r. To harmonogram źródłowy, a nie gwarantowana data przekazania.
Dostępność sprawdzona: 16 października 2026
2–4 Sypialnie2 Łazienki110,16 m²–169,69 m²Fuengirola

Podsumowanie

Ocena Hansa Beeckmana

VANGARD FASE II w Fuengirola może odpowiadać nabywcom szukającym apartamentu z rynku pierwotnego ze wspólnymi udogodnieniami rekreacyjnymi i przeznaczonymi do pracy w ramach osiedla. Źródło opisuje baseny zewnętrzne, podgrzewany basen kryty, spa, siłownię, coworking/klub społeczny oraz zagospodarowane ogrody. Są to planowane udogodnienia wspólne, dlatego nabywca powinien rozważyć, jak często zamierza z nich korzystać, w zestawieniu z przyszłymi opłatami wspólnotowymi, których dostępne informacje nie podają.

Zacznij od wybranego apartamentu, a nie od ogólnej wizualizacji. Dostępna oferta obejmuje lokale z dwiema do czterech sypialni, w tym na parterze, na piętrach pośrednich oraz penthouse’y. Poziom kondygnacji, układ wewnętrzny oraz wielkość i użyteczność tarasu mogą znacząco różnić się między lokalami. Przed podjęciem zobowiązania poproś o najnowszy indywidualny plan, zestawienie powierzchni, przydział miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej oraz pisemną listę elementów wliczonych w cenę. Wizualizacje projektu nie stanowią potwierdzenia ostatecznego widoku, wykończenia ani układu konkretnego lokalu.

Harmonogram płatności przewiduje znaczące wpłaty przed przekazaniem: 2% przy rezerwacji plus VAT, 28% przy umowie, 10% w trakcie budowy i 60% przy finalizacji. Zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2028 roku. H148 w bloku C, na siódmym piętrze, stanowi zweryfikowany przykład mieszkania z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Jego rzut i cennik są zgodne co do 112,03 m² powierzchni zabudowanej wewnętrznej, w tym części wspólnych, oraz 32,64 m² powierzchni zabudowanej tarasu, lecz różnią się w polach powierzchni użytkowej. Potwierdź aktualny rzut, zaliczenie opłaty rezerwacyjnej, daty umowne i gwarancje płatności dla wybranego mieszkania.

Hans Beeckman, założyciel Del Sol Prime Homes. Licencja API (Agente de la Propiedad Inmobiliaria). Nasz zespół ma łącznie 35 lat doświadczenia na Costa del Sol.

Opinie w Profilu Firmy Google4,9/5 w Google37 opinii

Na podstawie widocznych opinii klientów w Google. Oryginalne opinie znajdziesz w profilu firmy.

Zobacz profil Google
VANGARD II: zakrzywione tarasy i obsadzone roślinami balkony. Wizualizacja.

Analiza projektu

VANGARD FASE II jest odrębną fazą w Fuengirola i nie należy jej mylić z VANGARD PHASE I. Informacje o projekcie przedstawiają koncepcję mieszkaniową opartą na zagospodarowanych terenach, elementach wodnych i życiu na zewnątrz, gdzie tarasy stanowią część doświadczenia mieszkania. Aktualnie dostępne oferty obejmują lokale z dwiema do czterech sypialni. Chociaż szersze źródło wspomina o 153 lokalach, nie potwierdza, jaka część tej liczby przypada na Fazę II, dlatego nie należy traktować jej jako potwierdzonej liczby lokali Fazy II.

Opis wspólnej oferty VANGARD FASE II obejmuje wspólne baseny zewnętrzne, podgrzewany basen kryty, spa, siłownię, coworking/klub społeczny oraz zagospodarowane ogrody. Udogodnienia te mogą zwiększać wartość dla właścicieli, którzy zamierzają regularnie spędzać czas w Fuengirola, pracować zdalnie lub korzystać z nieruchomości przez więcej niż jeden sezon. Ostateczne zasady funkcjonowania, warunki dostępu, obowiązki utrzymaniowe i wpływ na koszty wspólnotowe należy sprawdzić w dokumentacji zakupu, a nie zakładać na podstawie opisu projektu.

Aktualna oferta obejmuje apartamenty na piętrach pośrednich, apartamenty na parterze i penthouse’y. Ten zróżnicowany zestaw sprawia, że bezpośrednie porównanie cen jest niepełne, chyba że łącznie uwzględni się liczbę sypialni, piętro, przestrzeń zewnętrzną i układ wewnętrzny wybranego lokalu. Powierzchnię tarasu należy również rozumieć jako przestrzeń zewnętrzną, a nie jako zamiennik zamkniętej powierzchni mieszkalnej. Poproś o indywidualny plan i aktualną specyfikację dla każdego rozważanego lokalu, zwłaszcza gdy decyzja zależy od nasłonecznienia, prywatności, ustawienia mebli lub dostępu do przestrzeni zewnętrznych.

Źródło podaje, że parking i komórka lokatorska są wliczone w cenę, jednocześnie zalecając nabywcom potwierdzenie przydziału. Wspomina także o przygotowaniu do ładowania pojazdów elektrycznych, panelach fotowoltaicznych, systemach aerotermalnych oraz deklarowanej klasie energetycznej A. Źródło odnosi się do BREEAM, ale nie dostarczono niezależnie zweryfikowanego certyfikatu. W związku z tym BREEAM nie powinien być tutaj uznawany za niezależnie potwierdzoną uzyskaną certyfikację. Uzyskaj odpowiednią specyfikację umowną i aktualną dokumentację energetyczną dla wybranego lokalu.

Zweryfikowany przykład z Fazy II to H148 w bloku C na siódmym piętrze, z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami, otwartą kuchnią/jadalnią/salonem oraz zakrzywionym tarasem. Rzut jest datowany na 17 czerwca 2026 roku. Rozróżnia 76,15 m² użytkowej powierzchni wewnętrznej i 30,63 m² użytkowej powierzchni tarasu od 112,03 m² powierzchni zabudowanej wewnętrznej, w tym części wspólnych, oraz 32,64 m² powierzchni zabudowanej tarasu. Resales podaje 95,23 m² w swoim polu powierzchni użytkowej. Ta różnica została zachowana, bez milczącego ujednolicenia. Później sprawdzony cennik podaje cenę ofertową; przed zakupem poproś o najnowsze podpisane zestawienie powierzchni.

Podana struktura płatności to 2% rezerwacji plus VAT, następnie 28% przy umowie, 10% w trakcie budowy i 60% przy zakończeniu. Harmonogram źródłowy wskazuje zakończenie w drugim kwartale 2028 r., co pozostaje celem planistycznym, a nie gwarancją przekazania. Nabywcy powinni uzyskać poradę prawną i finansową dotyczącą umowy, zabezpieczeń płatności, podatków, terminów etapów i warunków rezerwacji. Potwierdź, czy i w jaki sposób płatność rezerwacyjna jest zaliczana na cenę zakupu.

Rytm życia w VANGARD PHASE II

VANGARD FASE II w Fuengirola przedstawiany jest jako projekt z udogodnieniami wspólnymi, które mogą wspierać różne codzienne rytuały, w tym pływanie, korzystanie z siłowni, czas w strefie wellness i pracę zdalną w przestrzeniach coworkingu/klubu społecznego. Zagospodarowane otoczenie i baseny zewnętrzne mogą być szczególnie istotne dla nabywców planujących dłuższe pobyty, a nie okazjonalne wizyty. Codzienna praktyczność nadal zależy od wybranego lokalu i indywidualnych wzorców przemieszczania się. Weź pod uwagę przydział parkingu i komórki lokatorskiej, trasę do regularnych zakupów, transportu publicznego i wybrzeża oraz to, czy wspólne udogodnienia odpowiadają faktycznemu sposobowi korzystania z nieruchomości. Zasady wspólnoty, godziny funkcjonowania i przyszłe koszty eksploatacji należy potwierdzić przed zakupem.

Przestrzeń wewnątrz, miejsce na zewnątrz

Tarasy różnią się kształtem i połączeniem z częścią dzienną w dostępnych mieszkaniach na parterze, na piętrach pośrednich i w penthouse’ach. W H148 zweryfikowany rzut pokazuje otwartą kuchnię i salon obok zakrzywionego tarasu, przy czym dwie sypialnie i dwie łazienki są rozmieszczone oddzielnie. Jego użytkowej powierzchni wewnętrznej 76,15 m² nie należy mylić z wartością 95,23 m² w polu powierzchni użytkowej w cenniku. Powierzchnia zabudowana wewnętrzna, w tym części wspólne, wynosi 112,03 m², a powierzchnia zabudowana tarasu 32,64 m². Sprawdź aktualny indywidualny rzut pod kątem dostępu, stref umeblowania i prywatności; nie używaj rysunków z innej fazy jako zamiennika.

Typy nieruchomości w VANGARD PHASE II

Apartament na parterze

Nieruchomości w cenniku
4
Cena
569 250 € – 717 250 €
Sypialnie
2–3
Łazienki
2
Powierzchnia zabudowana
112,95 m²–169,69 m²
Taras
83,62 m²–222,44 m²

Apartament na piętrze pośrednim

Nieruchomości w cenniku
52
Cena
554 400 € – 845 500 €
Sypialnie
2–3
Łazienki
2
Powierzchnia zabudowana
110,16 m²–168,07 m²

Penthouse

Nieruchomości w cenniku
3
Cena
988 000 € – 1 144 750 €
Sypialnie
4
Łazienki
2
Powierzchnia zabudowana
128,21 m²–169,11 m²
Taras
34,36 m²–103,28 m²

Zakresy cen i powierzchni dotyczą poszczególnych typów lokali. Najniższa cena i największa powierzchnia nie muszą dotyczyć tego samego lokalu. Brakujące powierzchnie pozostają nieznane.

Ceny i kontekst zakupu

Wyświetlane kwoty są cenami ofertowymi ze sprawdzonej listy Resales Online i nie obejmują dodatkowych kosztów zakupu. Lokale różnią się podtypem, liczbą sypialni, piętrem i przestrzenią zewnętrzną, dlatego niższa cena nie musi oznaczać porównywalnej wartości. Kalkulator zakupu ma charakter orientacyjny, a wszelkie wyliczenia kredytowe nie są ofertą finansowania. Zaplanuj etapowe płatności przed zakończeniem, a także podatki i inne koszty transakcyjne. Płatność rezerwacyjna jest oparta na procencie, a nie bezpłatna: uwagi określają 2% ceny sprzedaży plus VAT. Potwierdź jej zaliczenie, terminy płatności, gwarancje umowne oraz wliczony przydział parkingu i komórki lokatorskiej dla wybranego lokalu w Fuengirola.

Życie w Fuengirola

Fuengirola jest gminą wskazaną dla VANGARD FASE II i stanowi szersze otoczenie tej nowej fazy zabudowy. Źródło opisuje połączenia z wybrzeżem, A-7, Malagą i Marbellą, lecz stwierdzenia o bliskości należy sprawdzić względem konkretnego lokalu i własnej rutyny, zamiast traktować je jako gwarancję dojścia pieszo. Nabywcy mogą chcieć osobno ocenić dostęp do plaży, zakupy, podróże koleją i dalsze przejazdy samochodem. Oznaczenie gminy nie oznacza, że każda usługa znajduje się w pobliżu pieszo. W przypadku drugiego domu rozważ logistykę przyjazdów i okresy nieobecności; przy dłuższym zamieszkaniu większą wagę przywiąż do codziennych usług, parkingu i praktycznej jakości wybranego układu.

Połączenia regionalne

Trasa samochodem na lotnisko Málaga-Costa del Sol ma 23,43 km i zajmuje około 17 minut. Źródło: Google Routes, sprawdzono 16 października 2026, bez bieżących danych o ruchu. Natężenie ruchu i warunki na trasie mogą zmienić czas przejazdu.

Lotnisko Málaga-Costa del SolMálaga-Costa del Sol Airport23,43 km · 17 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Centrum: EsteponaPlaza de las Flores64,20 km · 47 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Stare miasto w MarbelliPlaza de los Naranjos33,85 km · 28 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Puerto BanúsPuerto Banús40,49 km · 28 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Centrum: MálagaPlaza de la Constitución34,17 km · 39 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
GibraltarCasemates Square109,94 km · 84 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
RondaPlaza España91,35 km · 84 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Centrum: FuengirolaPlaza de la Constitución3,80 km · 13 min samochodemSprawdzono 16 października 2026

Źródło: Google Routes, sprawdzono 16 października 2026; czasy przejazdu są orientacyjne i mogą się zmieniać zależnie od ruchu i zmian trasy.

Dodatkowe usługi w pobliżu

AptekaFarmacia Baus Mijas1,11 km · 3 min samochodem1,09 km · 15 min pieszoSprawdzono 16 października 2026
Szpital lub ośrodek zdrowiaDoctor 24H SISMA Medical Center | Fuengirola2,17 km · 5 min samochodem1,33 km · 18 min pieszoSprawdzono 16 października 2026
KawiarniaHoney927 m · 3 min samochodem806 m · 11 min pieszoSprawdzono 16 października 2026
BarMarj1,37 km · 5 min samochodem1,14 km · 15 min pieszoSprawdzono 16 października 2026
Siłowniathebox296402,83 km · 6 min samochodem1,28 km · 17 min pieszoSprawdzono 16 października 2026
Klub padla lub tenisaFuengirola Pádel by Wekap2,12 km · 5 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Przystań jachtowaPuerto Deportivo de Fuengirola S.A.M.3,75 km · 12 min samochodemSprawdzono 16 października 2026
Stacja kolejowaLos Boliches Train Station1,44 km · 5 min samochodem1,09 km · 14 min pieszoSprawdzono 16 października 2026

Plaże od VANGARD PHASE II

Playa de las Gaviotas1,33 km · 5 min samochodem1,28 km · 17 min pieszoOtwórz w mapach
Playa de los Boliches2,14 km · 7 min samochodemOtwórz w mapach
Playa de San Francisco2,33 km · 8 min samochodemOtwórz w mapach

Restauracje wokół VANGARD PHASE II

Café Danés1,72 km · 5 min samochodem1,39 km · 20 min pieszoOtwórz w mapach
Mesón La Salina633 m · 2 min samochodem630 m · 8 min pieszoOtwórz w mapach
Blisse Resto Brunch931 m · 3 min samochodem803 m · 11 min pieszoOtwórz w mapach
Rousse Food Fusion1,19 km · 3 min samochodem1,18 km · 16 min pieszoOtwórz w mapach

Supermarkety i codzienne zakupy

The Food Co. - Supermarket - Málaga1,25 km · 4 min samochodem1,22 km · 17 min pieszoOtwórz w mapach
Mercadona785 m · 2 min samochodem782 m · 10 min pieszoOtwórz w mapach
Aldi1,62 km · 5 min samochodem1,22 km · 17 min pieszoOtwórz w mapach
CASH FRESH1,71 km · 4 min samochodem1,29 km · 17 min pieszoOtwórz w mapach

Pola golfowe od VANGARD PHASE II

Mijas Golf Sa6,02 km · 12 min samochodemOtwórz w mapach
Cerrado del Águila Golf And Resort8,48 km · 13 min samochodemOtwórz w mapach
Chaparral Golf Club - Campo de Golf Costa Del Sol10,15 km · 13 min samochodemOtwórz w mapach
Santana Golf9,56 km · 17 min samochodemOtwórz w mapach

Dla kogo może być odpowiedni VANGARD PHASE II?

VANGARD FASE II może zainteresować nabywców szukających nieruchomości z rynku pierwotnego w Fuengirola ze wspólnymi basenami, podgrzewanym basenem krytym, spa, siłownią oraz udogodnieniami coworkingu/klubu społecznego. Zakres od dwóch do czterech sypialni oferuje różne konfiguracje gospodarstwa domowego, lecz właściwy wybór zależy od układu i przestrzeni zewnętrznej konkretnego apartamentu. Nabywcy, dla których priorytetem jest niewymagająca utrzymania baza wakacyjna, powinni rozważyć, czy szeroki zakres wspólnych udogodnień odpowiada ich przewidywanemu korzystaniu i budżetowi. Przy dłuższych pobytach lub użytkowaniu całorocznym parking, komórka lokatorska, rozkład pomieszczeń i codzienne trasy mogą być równie ważne jak lista udogodnień. Potwierdź wszystkie szczegóły dotyczące konkretnego lokalu przed rezerwacją.

Inne projekty w perspektywie

BELVEDERE COLLECTION — ATICO B w BELVEDERE COLLECTION, Fuengirola, ma 2 sypialnie, zgłoszoną przez źródło powierzchnię zabudowaną 94,55 m² oraz zgłoszony przez źródło taras 30,50 m² w cenie 590 000 €; jego cennik jest datowany na 22 września 2026. Porównaj z H148 w VANGARD PHASE II: 2 sypialnie, zgłoszona przez źródło powierzchnia zabudowana 112,03 m² i zgłoszona przez źródło powierzchnia zewnętrzna 32,64 m² w cenie 673 200 €, sprawdzone 16 października 2026. Odczytuj definicje pomiarów każdego planu oddzielnie.

HORIZON36 — Sky Villa B - 2... w HORIZON36, Fuengirola, ma 2 sypialnie, zgłoszoną przez źródło powierzchnię zabudowaną 79,84 m² oraz zgłoszony przez źródło taras 100,75 m² w cenie 599 000 €; jego cennik jest datowany na 9 października 2026. Porównaj z H148 w VANGARD PHASE II: 2 sypialnie, zgłoszona przez źródło powierzchnia zabudowana 112,03 m² i zgłoszona przez źródło powierzchnia zewnętrzna 32,64 m² w cenie 673 200 €, sprawdzone 16 października 2026. Odczytuj definicje pomiarów każdego planu oddzielnie.

Są to indywidualne lokale i datowane ceny ofertowe, a nie identyczne układy, transakcje ani wyceny. Porównaj plany i definicje pomiarów; dodatkowe koszty zakupu są wyłączone. Potwierdź aktualną dostępność każdego porównywanego lokalu.

Płatność i zakończenie

Uwagi dotyczące płatności Resales Online określają depozyt rezerwacyjny w wysokości 2% ceny sprzedaży plus VAT, następnie 28% przy umowie, 10% w trakcie budowy i 60% przy zakończeniu. Oddzielne pole rezerwacji pokazuje zero, ale pisemne uwagi dotyczące płatności wyraźnie wskazują procent, więc rezerwacja nie jest opisana jako bezpłatna. Potwierdź sposób zaliczenia 2%, termin VAT, daty umowne, gwarancje płatności oraz konsekwencje anulowania lub opóźnienia.

Planowane zakończenie: drugi kwartał 2028 r. To harmonogram źródłowy, a nie gwarantowana data przekazania.

Harmonogram płatności według Resales Online
Etap Udział Objaśnienie
Rezerwacja 2 % Plus VAT; potwierdź sposób jego zaliczenia.
Umowa 28 %
W trakcie budowy 10 %
Zakończenie 60 %

Przykładowy rzut mieszkania

Zweryfikowany przykład to H148 w bloku C, na siódmym piętrze, z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Rzut datowany na 17 czerwca 2026 roku podaje 76,15 m² użytkowej powierzchni wewnętrznej, 30,63 m² użytkowej powierzchni tarasu, 112,03 m² powierzchni zabudowanej wewnętrznej, w tym części wspólnych, oraz 32,64 m² powierzchni zabudowanej tarasu. Cennik jest zgodny co do dwóch ostatnich wartości, ale podaje 95,23 m² jako powierzchnię użytkową. Rzut oznacza także odrębne pomiary Decreto: 83,77 m² całkowitej powierzchni mieszkalnej oraz 119,65 m² całkowitej powierzchni zabudowanej. Te podstawy pomiaru pozostają odrębne; uzyskaj aktualne indywidualne zestawienie powierzchni.

Zobacz rzut H148 (PDF)

VANGARD PHASE II: mieszkanie H148, blok C, siódme piętro, z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i tarasem.
Przykładowe mieszkanie H148, blok C, siódme piętro. Orientacyjny rzut datowany na 17 czerwca 2026 roku; przed zakupem potwierdź aktualną wersję rzutu.

Szczegóły projektu

Typy nieruchomościApartamenty i penthouse’y
Sypialnie2–4
Łazienki2–2
Powierzchnia zabudowana zgłoszona przez źródło110,16–169,69 m²
UkończeniePlanowane zakończenie: drugi kwartał 2028 r. To harmonogram źródłowy, a nie gwarantowana data przekazania.
Powierzchnia użytkowaRóżne podstawy pomiaru; zobacz wyjaśnienie dotyczące H148.
Taras31,41–222,44 m²*
BasenWspólne baseny zewnętrzne i podgrzewany basen kryty według źródła projektu
Udogodnienia fitnessSiłownia i spa według źródła projektu
ParkingParking i komórka lokatorska wliczone według źródła; potwierdź przydział
Aktualna dostępnośćOd dewelopera59 lokale

Ceny i plany

Ostatnia aktualizacja cennika:

Apartament na piętrze pośrednim

110,16–168,07 m²

52 dostępny lokal

Od554 400 € Więcej przez WhatsApp
Dostępne lokale
VANGARD PHASE II Ceny i plany
Lokal Piętro Sypialnie Łazienki Powierzchnia zabudowana zgłoszona przez źródło Pow. użytkowa Taras Cena
H98 1 2 2.0 110,19 m² 93,66 m² 31,59 m² 554 400 €
H100 1 2 2.0 110,53 m² 93,95 m² 33,52 m² 554 400 €
H104 2 2 2.0 110,17 m² 93,64 m² 31,50 m² 568 400 €
H106 2 2 2.0 110,48 m² 93,91 m² 31,41 m² 568 400 €
H108 2 2 2.0 110,48 m² 93,91 m² — 568 400 €
H94 0 2 2.0 112,95 m² 96,01 m² 83,62 m² 569 250 €
H112 3 2 2.0 110,16 m² 93,64 m² 31,45 m² 594 000 €
H114 3 2 2.0 110,58 m² 93,99 m² 33,79 m² 594 000 €
H116 3 2 2.0 110,36 m² 93,81 m² 32,65 m² 594 000 €
H120 4 2 2.0 110,19 m² 93,66 m² 31,59 m² 613 800 €
H122 4 2 2.0 110,66 m² 94,06 m² 31,60 m² 613 800 €
H124 4 2 2.0 110,49 m² 93,92 m² 31,50 m² 613 800 €
H128 5 2 2.0 110,19 m² 93,66 m² 31,59 m² 633 600 €
H130 5 2 2.0 110,53 m² 93,95 m² 33,52 m² 633 600 €
H132 5 2 2.0 110,56 m² 93,98 m² 33,79 m² 633 600 €
H136 6 2 2.0 110,17 m² 93,64 m² 31,50 m² 653 400 €
H138 6 2 2.0 110,49 m² 93,92 m² 31,41 m² 653 400 €
H140 6 2 2.0 110,66 m² 94,06 m² 31,50 m² 653 400 €
H99 1 3 2.0 133,62 m² 113,58 m² 42,45 m² 655 500 €
H93 0 3 2.0 135,89 m² 115,51 m² 100,36 m² 669 750 €
H95 0 3 2.0 140,84 m² 119,71 m² 103,97 m² 669 750 €
H144 7 2 2.0 111,83 m² 95,06 m² 31,59 m² 673 200 €
H148 7 2 2.0 112,03 m² 95,23 m² 32,64 m² 673 200 €
H105 2 3 2.0 133,48 m² 113,46 m² 41,66 m² 674 400 €
H107 2 3 2.0 133,46 m² 113,44 m² 41,57 m² 674 400 €
H101 1 3 2.0 148,60 m² 126,31 m² 98,04 m² 684 000 €
H115 3 3 2.0 133,62 m² 113,58 m² 42,44 m² 693 500 €
H96 1 3 2.0 150,25 m² 127,71 m² 92,58 m² 698 250 €
H123 4 3 2.0 133,46 m² 113,44 m² 41,57 m² 712 500 €
H113 3 3 2.0 133,49 m² 113,47 m² 41,72 m² 715 400 €
H91 0 3 2.0 169,69 m² 144,24 m² 222,44 m² 717 250 €
H102 2 3 2.0 150,68 m² 128,08 m² 104,43 m² 726 750 €
H131 5 3 2.0 133,46 m² 113,44 m² 41,58 m² 731 500 €
H97 1 3 2.0 166,59 m² 141,60 m² 73,46 m² 731 500 €
H121 4 3 2.0 133,45 m² 113,43 m² 41,56 m² 735 000 €
H109 2 3 2.0 144,71 m² 123,00 m² 91,73 m² 736 250 €
H110 3 3 2.0 150,24 m² 127,70 m² 92,59 m² 745 750 €
H139 6 3 2.0 133,46 m² 113,44 m² 41,57 m² 750 500 €
H103 2 3 2.0 166,00 m² 141,10 m² 76,07 m² 750 500 €
H129 5 3 2.0 133,62 m² 113,58 m² 42,45 m² 754 600 €
H117 3 3 2.0 144,00 m² 122,40 m² 93,00 m² 755 250 €
H118 4 3 2.0 150,68 m² 128,08 m² 104,43 m² 764 750 €
H147 7 3 2.0 135,06 m² 114,80 m² 42,44 m² 769 500 €
H111 3 3 2.0 166,58 m² 141,59 m² 73,46 m² 769 500 €
H137 6 3 2.0 133,48 m² 113,46 m² 41,66 m² 774 200 €
H125 4 3 2.0 144,92 m² 123,18 m² 91,74 m² 774 250 €
H126 5 3 2.0 150,24 m² 127,70 m² 92,59 m² 783 750 €
H119 4 3 2.0 166,00 m² 141,10 m² 76,06 m² 788 500 €
H133 5 3 2.0 144,36 m² 122,71 m² 94,93 m² 793 250 €
H145 7 3 2.0 134,90 m² 114,67 m² 41,58 m² 793 800 €
H134 6 3 2.0 150,67 m² 128,07 m² 104,44 m² 802 750 €
H127 5 3 2.0 166,58 m² 141,59 m² 73,46 m² 807 500 €
H141 6 3 2.0 144,71 m² 123,00 m² 91,73 m² 812 250 €
H135 6 3 2.0 166,00 m² 141,10 m² 76,06 m² 826 500 €
H149 7 3 2.0 146,63 m² 124,64 m² 93,00 m² 831 250 €
H143 7 3 2.0 168,07 m² 142,86 m² 73,46 m² 845 500 €
H151 8 4 2.0 128,21 m² 108,98 m² 34,36 m² 988 000 €
H150 8 4 2.0 129,26 m² 109,87 m² 103,28 m² 1 030 750 €
H152 8 4 2.0 169,11 m² 143,74 m² 45,29 m² 1 144 750 €

Cena za m² w VANGARD PHASE II

Mediana indywidualnej ceny ofertowej za m² powierzchni zabudowanej wynosi 5339 €, obliczona dla 59 dostępnych lokali. Są to ceny ofertowe, a nie ceny zrealizowanych sprzedaży ani wycena. Indywidualne wyniki wahają się od 4227 € do 7974 € za m² powierzchni zabudowanej.

W naszym porównaniu cenę lokalu dzieli się przez powierzchnię zabudowaną powiększoną o 50% oddzielnie zarejestrowanego tarasu. Mediana wynosi 4440 € za ważony m². Ogród i działka są wyłączone. To ważenie nie jest oficjalną miarą powierzchni ani wyceną. Ważone obliczenie obejmuje 58 lokali, od 2553 € do 6796 € za ważony m².

Najniższa cena ofertowa za m² powierzchni zabudowanej dotyczy H91: 717 250 € za 169,69 m² powierzchni zabudowanej. Najwyższa dotyczy H150: 1 030 750 € za 129,26 m² powierzchni zabudowanej. Porównaj osobno ich układ sypialni, taras i piętro; obliczenie nie wyjaśnia różnicy cen.

Rzut H148 podaje 76,15 m² użytkowej powierzchni wewnętrznej, natomiast cennik wskazuje 95,23 m² w swoim polu powierzchni użytkowej. Powierzchnia zabudowana wewnętrzna rzutu, w tym części wspólne, wynosi 112,03 m², a powierzchnia zabudowana tarasu 32,64 m², co odpowiada odrębnym polom w cenniku. Rzut podaje również inną podstawę Decreto. Zachowaj rozróżnienie między tymi oznaczeniami i poproś o pisemne wyjaśnienie dla wybranego mieszkania; żadna wartość powierzchni użytkowej nie została milcząco zastąpiona.

Cennik: 14 października 2026; ceny i dostępność sprawdzone 16 października 2026.

Resales Online wymienia te mieszkania jako dostępne. Poproś o aktualne szczegóły, indywidualny rzut i informację o dostępności wybranego mieszkania. Rzut i cennik H148 stosują różne wartości powierzchni użytkowej; oznaczenia źródłowe pozostają odrębne.

Całkowity koszt zakupu

Cena zakupu · przeciągnij, aby modelować

554 400 €
Od 554 400 €1 144 750 €
VAT / IVA (10% nowa inwestycja)
Podatek AJD (1,2%)
Notariusz + rejestr (~1%)
Koszty prawne (~1%)
Orientacyjny całkowity koszt zakupu

Roczny podatek IBI, opłaty wspólnotowe i opłata za wywóz odpadów dla wybranej nieruchomości nie zostały jeszcze potwierdzone. Przed zakupem poproś pisemnie o aktualne kwoty i częstotliwość płatności.

Scenariusz kredytu hipotecznego w Hiszpanii

Orientacyjny kredyt hipoteczny dla nierezydentów, na podstawie wybranej ceny. Cena, wskaźnik finansowania, okres kredytowania i oprocentowanie to dostosowywalne wartości wyjściowe i nie stanowią oferty bankowej ani gwarancji zatwierdzenia.

Rata miesięczna
Łącznie do spłaty
Wkład własny (bez kosztów zakupu)
Kwota kredytu

Wyłącznie orientacyjnie. Faktyczne warunki zależą od rezydencji, dochodu, historii podatkowej i banku.

Lokalizacja i codzienne trasy

Lokalizacja na mapie dla VANGARD FASE II w Fuengirola opiera się na lokalizacji projektu przekazanej przez Resales Online, a nie na zweryfikowanym wejściu do konkretnego apartamentu. Kategorie miejsc docelowych rozróżniają plaże, restauracje, supermarkety, pola golfowe i inne lokalne usługi. Szacunki tras mogą się zmieniać w zależności od ruchu, robót drogowych, ograniczeń dostępu i dokładnego punktu startowego na terenie inwestycji. Cele regionalne są wyraźnie oddzielone od pobliskich udogodnień, aby dłuższe podróże nie zacierały lokalnego kontekstu. Wykorzystaj informacje o trasach jako pomoc w planowaniu, a następnie sprawdź rzeczywistą trasę najważniejszą dla zamierzonego użytkowania, niezależnie od tego, czy chodzi o plażę, codzienne zakupy, podróże koleją czy dostęp do lotniska.

Mapa i okolica VANGARD PHASE II

Google Routes · 16 października 2026

  1. VANGARD PHASE II
  2. Playa de las Gaviotas
  3. Playa de los Boliches
  4. Playa de San Francisco
  5. Café Danés
  6. Mesón La Salina
  7. Blisse Resto Brunch
  8. Rousse Food Fusion
  9. The Food Co. - Supermarket - Málaga
  10. Mercadona
  11. Aldi
  12. CASH FRESH
  13. Mijas Golf Sa
  14. Cerrado del Águila Golf And Resort
  15. Chaparral Golf Club - Campo de Golf Costa Del Sol
  16. Santana Golf
  17. Farmacia Baus Mijas1,11 km · 3 min samochodem1,09 km · 15 min pieszo
  18. Doctor 24H SISMA Medical Center | Fuengirola2,17 km · 5 min samochodem1,33 km · 18 min pieszo
  19. Honey927 m · 3 min samochodem806 m · 11 min pieszo
  20. Marj1,37 km · 5 min samochodem1,14 km · 15 min pieszo
  21. thebox296402,83 km · 6 min samochodem1,28 km · 17 min pieszo
  22. Fuengirola Pádel by Wekap2,12 km · 5 min samochodem
  23. Puerto Deportivo de Fuengirola S.A.M.3,75 km · 12 min samochodem
  24. Los Boliches Train Station1,44 km · 5 min samochodem1,09 km · 14 min pieszo

Okolica na zdjęciach

Zdjęcie okolic wybrzeża Fuengiroli z ciemnymi zboczami na pierwszym planie, zabudową wzdłuż zatoki oraz szerokimi pomarańczowymi i różowymi chmurami nad morzem.
Zdjęcie okolicy · Panorama Fuengiroli i wybrzeża pod barwnym wieczornym niebem. To zdjęcie okolicy, nie widok z VANGARD PHASE II.Zdjęcie: Martin Hesketh from London, UK · CC BY 2.0

Najczęściej zadawane pytania

Co oferuje VANGARD FASE II w Fuengirola?

Według źródła projektu VANGARD FASE II w Fuengirola oferuje apartamenty i penthouse’y z rynku pierwotnego ze wspólnymi basenami zewnętrznymi, podgrzewanym basenem krytym, spa, siłownią, coworkingiem/klubem społecznym oraz zagospodarowanymi ogrodami. Aktualnie dostępne lokale mają od dwóch do czterech sypialni. Poproś o ofertę konkretnego lokalu, aktualny plan i potwierdzenie elementów wliczonych w cenę dla rozważanego domu.

Ile lokali jest dostępnych?

Resales Online wskazuje 59 dostępnych lokali, w cenach od 554 400 € do 1 144 750 €. Cennik: 14 października 2026; ceny i dostępność sprawdzone 16 października 2026.

Czy istnieje plan mieszkania dla VANGARD FASE II?

Zweryfikowany przykład to H148 w bloku C, na siódmym piętrze, z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Rzut datowany na 17 czerwca 2026 roku podaje 76,15 m² użytkowej powierzchni wewnętrznej, 30,63 m² użytkowej powierzchni tarasu, 112,03 m² powierzchni zabudowanej wewnętrznej, w tym części wspólnych, oraz 32,64 m² powierzchni zabudowanej tarasu. Cennik jest zgodny co do dwóch ostatnich wartości, ale podaje 95,23 m² jako powierzchnię użytkową. Rzut oznacza także odrębne pomiary Decreto: 83,77 m² całkowitej powierzchni mieszkalnej oraz 119,65 m² całkowitej powierzchni zabudowanej. Te podstawy pomiaru pozostają odrębne; uzyskaj aktualne indywidualne zestawienie powierzchni.

Dlaczego powierzchnia użytkowa na rzucie H148 różni się od tej w cenniku?

Rzut H148 podaje 76,15 m² użytkowej powierzchni wewnętrznej, natomiast cennik wskazuje 95,23 m² w swoim polu powierzchni użytkowej. Powierzchnia zabudowana wewnętrzna rzutu, w tym części wspólne, wynosi 112,03 m², a powierzchnia zabudowana tarasu 32,64 m², co odpowiada odrębnym polom w cenniku. Rzut podaje również inną podstawę Decreto. Zachowaj rozróżnienie między tymi oznaczeniami i poproś o pisemne wyjaśnienie dla wybranego mieszkania; żadna wartość powierzchni użytkowej nie została milcząco zastąpiona.

Jakie są plany płatności i zakończenia?

Uwagi dotyczące płatności Resales Online określają depozyt rezerwacyjny w wysokości 2% ceny sprzedaży plus VAT, następnie 28% przy umowie, 10% w trakcie budowy i 60% przy zakończeniu. Oddzielne pole rezerwacji pokazuje zero, ale pisemne uwagi dotyczące płatności wyraźnie wskazują procent, więc rezerwacja nie jest opisana jako bezpłatna. Potwierdź sposób zaliczenia 2%, termin VAT, daty umowne, gwarancje płatności oraz konsekwencje anulowania lub opóźnienia. Planowane zakończenie: drugi kwartał 2028 r. To harmonogram źródłowy, a nie gwarantowana data przekazania.

Czy jako nierezydent mogę uzyskać hiszpański kredyt hipoteczny?

Tak. Hiszpańskie banki udzielają kredytów hipotecznych nierezydentom, zwykle na niższy procent ceny zakupu niż rezydentom i na warunkach różniących się między bankami. Wynik zależy od dochodów, rezydencji podatkowej i oceny banku. Możemy skontaktować Państwa z doradcami hipotecznymi pracującymi z kupującymi nierezydentami.

Ile wyniosą opłaty wspólnotowe?

Przed rezerwacją zapytaj o koszty wspólnotowe dla danej nieruchomości: czy obowiązują, jaka jest kwota miesięczna lub roczna, i jakie usługi są wliczone? Poproś również o potwierdzenie, czy przewidziane są dodatkowe składki. Zażądaj aktualnego pisemnego zestawienia lub, jeśli kwota nie jest jeszcze ostateczna, uzasadnionego szacunku. Nie polegaj wyłącznie na prezentacji projektu.

Dlaczego kupować przez agenta z licencją API?

Del Sol Prime Homes działa na podstawie licencji API (Agente de la Propiedad Inmobiliaria). Dane naszych projektów pochodzą bezpośrednio z Resales Online, wspólnej bazy używanej przez agentów nieruchomości na Costa del Sol. Płacą Państwo u nas tę samą cenę co bezpośrednio u dewelopera. Nasze wynagrodzenie pokrywa strona sprzedająca.

Jak interpretować cenę za m² w VANGARD PHASE II?

Mediana indywidualnej ceny ofertowej za m² powierzchni zabudowanej wynosi 5339 €, obliczona dla 59 dostępnych lokali. Są to ceny ofertowe, a nie ceny zrealizowanych sprzedaży ani wycena. Indywidualne wyniki wahają się od 4227 € do 7974 € za m² powierzchni zabudowanej. W naszym porównaniu cenę lokalu dzieli się przez powierzchnię zabudowaną powiększoną o 50% oddzielnie zarejestrowanego tarasu. Mediana wynosi 4440 € za ważony m². Ogród i działka są wyłączone. To ważenie nie jest oficjalną miarą powierzchni ani wyceną. Ważone obliczenie obejmuje 58 lokali, od 2553 € do 6796 € za ważony m².

Zweryfikowane informacje zewnętrzne

Powiązane strony

Porozmawiajmy o VANGARD PHASE II

Emma

Zapytaj Emmę o tę inwestycję

Zapytaj Emmę, wirtualną asystentkę nieruchomości, o VANGARD PHASE II, dostępne typy mieszkań, ceny i podobne projekty w Fuengiroli.

Wolisz WhatsApp?

Możesz także porozmawiać z agentem sprzedaży mówiącym po polsku, który specjalizuje się w porównywalnych projektach w Fuengiroli.

Wyślij wiadomość WhatsApp
Hans Beeckman
✓ Zweryfikowany doradca nieruchomości

Napisane i sprawdzone przez Hans Beeckman

Założyciel i dyrektor · Costa del Sol

Del Sol Prime Homes
OrganizacjaDel Sol Prime HomesIndywidualne doradztwo nieruchomości na Costa del Sol oparte na kontrolowanych danych projektowych.

Odpowiedzialność redakcyjna i źródła

Metoda porównywania projektów →