Analiza projektu
CAMARATE HILLS PHASE IV to etap mieszkaniowy z rynku pierwotnego w Casares, określony w przejrzanych informacjach jako Building 8. Dostępne lokale obejmują od jednej do trzech sypialni, a obecnie oferowany zestaw zawiera apartamenty na parterze, apartament na środkowym piętrze i penthouse’y. Ten zakres sprawia, że indywidualny lokal jest ważniejszy niż ogólny opis projektu: jednospialniowy lokal na parterze to istotnie inna propozycja niż trzysypialniowy penthouse. Porównuj układ sypialni, poziom, przestrzeń zewnętrzną i najnowsze zestawienie lokali, zamiast polegać na reprezentacyjnym zdjęciu.
Źródło opisuje otwarte strefy dzienne z wyposażonymi kuchniami w układzie otwartym, zaprojektowane z myślą o świetle i funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni. Lokale na parterze mają ogrody, a lokale na wyższych piętrach — tarasy. Przestrzeń zewnętrzna może być wartościowa, ale nie jest dodatkową przestrzenią mieszkalną wewnątrz. Na rzeczywistym planie sprawdź dostęp ze strefy dziennej, prawdopodobne strefy umeblowania, prywatność i rozróżnienie między tarasem a ogrodem. Przy zakupie na parterze potwierdź dokładną granicę prywatnego ogrodu i zasady jego utrzymania w dokumentacji zakupu, zamiast zakładać, że cała widoczna przestrzeń zewnętrzna jest przeznaczona wyłącznie do użytku właściciela.
Wspólne elementy opisane dla CAMARATE HILLS PHASE IV obejmują tereny zielone, wspólny basen, teren zamknięty oraz projekt przyjazny pieszym. Są to cechy projektu według źródła, a nie potwierdzenie zasad funkcjonowania, ostatecznego zagospodarowania zieleni ani opłat wspólnotowych. Kupujący planujący regularne korzystanie z basenu lub ogrodów powinni zapytać o przewidywane koszty wspólnotowe, zasady dostępu, obowiązki utrzymaniowe i harmonogram ukończenia części wspólnych. Wspólne udogodnienie jest najbardziej istotne, gdy odpowiada planowanemu okresowi i sposobowi korzystania z nieruchomości w Casares.
Źródło projektu wskazuje klasę energetyczną A, systemy aerotermalne, panele fotowoltaiczne dla części wspólnych oraz przygotowanie do ładowania pojazdów elektrycznych. Są to specyfikacje pochodzące ze źródła. Nie przeanalizowano tutaj niezależnej certyfikacji, dlatego klasy energetycznej i powiązanych cech nie należy traktować jako niezależnie potwierdzonych. Poproś o specyfikację techniczną dotyczącą wybranego lokalu, w tym o informację, jakie urządzenia aerotermalne są instalowane, jaki jest zakres instalacji fotowoltaicznej oraz czy przygotowanie do ładowania pojazdu dociera do odpowiedniego miejsca parkingowego.
Miejsce parkingowe i komórka lokatorska są wliczone zgodnie ze źródłem. Przed zakupem poproś o dokładne oznaczenia miejsca parkingowego i komórki, ich lokalizację, wymiary tam, gdzie ma to znaczenie, warunki dostępu i ewentualne zasady wspólnoty. Źródło nie podaje potwierdzonego harmonogramu płatności: kwoty rezerwacji, umowy, budowy i zakończenia są nieznane. Nie interpretuj braku kwot jako zerowego depozytu lub rezerwacji bez płatności. Deweloper lub sprzedający powinien przekazać aktualne warunki rezerwacji, etapy płatności, sposób rozliczenia VAT, gwarancje oraz sposób zaliczenia każdej wpłaty rezerwacyjnej.
Harmonogram ze źródła wskazuje I kw. 2029 r. i wyraźnie zaznacza, że termin wymaga potwierdzenia. Traktuj go jako orientacyjny cel, a nie umowną obietnicę ukończenia. Przejrzany plan dla E8.1.P0.G pokazuje, dlaczego oznaczenia powierzchni wymagają uważnej lektury: powierzchnia zabudowana zamknięta, powierzchnia zabudowana z częściami wspólnymi, powierzchnia zabudowana Decreto, powierzchnia użytkowa Decreto, taras i ogród są podane oddzielnie. Reprezentatywny dostępny trzysypialniowy lokal na parterze E8.1.P0.F jest wymieniony z powierzchnią zabudowaną 128 m², powierzchnią użytkową 97,92 m² i tarasem 28,14 m²; źródło podaje także 84,15 m² jako ogród lub działkę, co wymaga potwierdzenia dokładnego oznaczenia.
Rytm życia w CAMARATE HILLS PHASE IV
CAMARATE HILLS PHASE IV w Casares zaplanowano wokół wspólnych terenów zielonych, basenu i przestrzeni przyjaznych pieszym. Może to odpowiadać kupującym, którzy zamierzają spędzać czas na zewnątrz w domu, zamiast traktować nieruchomość wyłącznie jako miejsce do spania między wyjściami. Codzienne funkcjonowanie nadal będzie zależeć od piętra wybranego lokalu, przestrzeni zewnętrznej i przydziału parkingu. Poniższa lista miejsc rozdziela plaże, gastronomię, zakupy, golf i usługi, aby lokalne możliwości można było rozważać oddzielnie. Punkt na mapie nie jest dowodem na krótki ani wygodny spacer. Sprawdź rzeczywiste trasy, nachylenia i wzorce podróży dla czynności ważnych dla Ciebie.
Przestrzeń wewnątrz, miejsce na zewnątrz
Lokale w CAMARATE HILLS PHASE IV łączą otwarte strefy dzienne i wyposażone kuchnie w układzie otwartym z tarasami lub, na parterze, ogrodami. Nie porównuj tarasu i ogrodu wyłącznie według deklarowanej powierzchni: ich układ, dostęp i prywatność mogą być ważniejsze niż łączna liczba. Przejrzany plan E8.1.P0.G rozdziela powierzchnię zabudowaną zamkniętą, powierzchnię zabudowaną z częściami wspólnymi, pomiary Decreto, taras i ogród. Dla wybranego lokalu poproś o najnowsze podpisane zestawienie powierzchni i plan. Powierzchni zewnętrznych nie należy dodawać do pomiarów wewnętrznych, a różnie oznaczonych wartości zabudowanych lub użytkowych nie należy sprowadzać do jednej liczby.
Typy nieruchomości w CAMARATE HILLS PHASE IV
Apartament na parterze
- Nieruchomości w cenniku
- 4
- Cena
- 245 000 € – 430 000 €
- Sypialnie
- 1–3
- Łazienki
- 1–2
- Powierzchnia zabudowana
- 66,73 m²–128,00 m²
- Taras
- 7,35 m²–34,09 m²
Apartament na środkowym piętrze
- Nieruchomości w cenniku
- 1
- Cena
- 313 000 €
- Sypialnie
- 2
- Łazienki
- 2
- Powierzchnia zabudowana
- 87,87 m²
- Taras
- 25,99 m²
Penthouse
- Nieruchomości w cenniku
- 3
- Cena
- 400 000 € – 530 000 €
- Sypialnie
- 2–3
- Łazienki
- 2
- Powierzchnia zabudowana
- 92,56 m²–119,37 m²
- Taras
- 44,24 m²–66,55 m²
Zakresy cen i powierzchni dotyczą poszczególnych typów lokali. Najniższa cena i największa powierzchnia nie muszą dotyczyć tego samego lokalu. Brakujące powierzchnie pozostają nieznane.
Ceny i kontekst zakupu
Wyświetlane kwoty to indywidualne ceny ofertowe z przejrzanego cennika Resales Online i nie obejmują dodatkowych kosztów zakupu. Niższa cena może dotyczyć mniejszego lokalu, innej liczby sypialni, poziomu lub układu przestrzeni zewnętrznej. Narzędzia zakupu i kredytu hipotecznego są kalkulacjami orientacyjnymi, a nie poradą kredytową ani prawną. Informacje o płatnościach są obecnie nieznane w przejrzanym źródle, w tym proporcje dla rezerwacji, umowy, budowy i zakończenia. Ich brak nie oznacza, że nie ma płatności rezerwacyjnej. Przed podjęciem zobowiązania uzyskaj na piśmie aktualny harmonogram płatności, podatki, terminy, gwarancje i warunki anulowania, a następnie oceń je w odniesieniu do swojego finansowania i płynności.
Życie w Casares
Casares łączy położenie śródlądowe i nadmorskie, a nazwa gminy dla CAMARATE HILLS PHASE IV nie oznacza, że wszystkie udogodnienia gminne znajdują się blisko etapu Building 8. Skorzystaj z wymienionych miejsc, aby rozróżnić plaże, supermarkety, restauracje, golf, usługi zdrowotne i obiekty mariny zgodnie z własnym rytmem życia. Wśród pobliskich nazwanych miejsc znajdują się Playa de la Galera, Playa Ancha, Mercadona, Aldi, Lidl, Finca Cortesin i Puerto de la Duquesa. Nazwy te pomagają określić szerszy obszar Casares, lecz nie potwierdzają czasu podróży, jakości trasy ani codziennej wygody z konkretnego apartamentu. Sprawdź te praktyczne kwestie, zanim przyjmiesz założenia zależne od lokalizacji.
Połączenia regionalne
Trasa samochodem na lotnisko Málaga-Costa del Sol ma 92,24 km i zajmuje około 62 minut. Źródło: Google Routes, sprawdzono 16 października 2026, bez bieżących danych o ruchu. Natężenie ruchu i warunki na trasie mogą zmienić czas przejazdu.
Źródło: Google Routes, sprawdzono 16 października 2026; czasy przejazdu są orientacyjne i mogą się zmieniać zależnie od ruchu i zmian trasy.
Dodatkowe usługi w pobliżu
Plaże od CAMARATE HILLS PHASE IV
Restauracje w okolicy CAMARATE HILLS PHASE IV
Supermarkety i codzienne zakupy
Pola golfowe od CAMARATE HILLS PHASE IV
Dla kogo może być odpowiedni CAMARATE HILLS PHASE IV?
CAMARATE HILLS PHASE IV może odpowiadać kupującym poszukującym domu z rynku pierwotnego w Casares z jedną do trzech sypialni, prywatną przestrzenią zewnętrzną i wspólnym basenem. Kupujący lokale na parterze mogą docenić ogród, natomiast kupujący wyższe piętra mogą preferować taras i inną relację ze wspólnymi terenami. Osoby planujące dłuższe pobyty powinny przywiązywać taką samą wagę do układu kuchni i salonu, parkingu, komórki lokatorskiej oraz codziennych potrzeb komunikacyjnych. Osoby szukające możliwie najprostszego drugiego domu powinny zapytać o przyszłe obowiązki i koszty wspólnotowe. Źródło opisuje projekt jako zamknięty i przyjazny pieszym, ale zasady dostępu i ostateczne ustalenia dotyczące funkcjonowania należy potwierdzić dla wybranego lokalu.
Inne projekty w perspektywie
CAMARATE HILLS II — No. 14 w CAMARATE HILLS II, Casares, ma 2 sypialnie, zgłoszoną przez źródło powierzchnię zabudowaną 86,52 m² oraz zgłoszony przez źródło taras 8,46 m² za 305 000 €; jego cennik jest datowany na 23 września 2026. Porównaj z E8.1.P0.G w CAMARATE HILLS PHASE IV: 1 sypialnie, zgłoszona przez źródło powierzchnia zabudowana 66,73 m² oraz zgłoszona przez źródło powierzchnia zewnętrzna 7,35 m² za 245 000 €, sprawdzone 16 października 2026. Odczytuj definicje pomiarów z każdego planu oddzielnie.
RESIDENCIAL COTO HOMES — 1B w RESIDENCIAL COTO HOMES, Mijas, ma 1 sypialnie, zgłoszoną przez źródło powierzchnię zabudowaną 75,36 m² oraz zgłoszony przez źródło taras 10,61 m² za 280 000 €; jego cennik jest datowany na 24 września 2026. Porównaj z E8.1.P0.G w CAMARATE HILLS PHASE IV: 1 sypialnie, zgłoszona przez źródło powierzchnia zabudowana 66,73 m² oraz zgłoszona przez źródło powierzchnia zewnętrzna 7,35 m² za 245 000 €, sprawdzone 16 października 2026. Odczytuj definicje pomiarów z każdego planu oddzielnie.
Są to indywidualne nieruchomości i ceny ofertowe z określoną datą, a nie identyczne układy, transakcje ani wyceny. Porównaj plany i definicje pomiarów; dodatkowe koszty zakupu są wyłączone. Potwierdź aktualną dostępność każdej porównywanej nieruchomości.
Płatność i zakończenie
Przejrzane źródło nie podaje potwierdzonej kwoty rezerwacji, procentu przy umowie, procentu w trakcie budowy ani procentu przy zakończeniu dla CAMARATE HILLS PHASE IV. Warunki płatności są więc nieznane, a nie zerowe. Przed podjęciem zobowiązania poproś o aktualne warunki rezerwacji, pełny harmonogram płatności etapowych, sposób rozliczenia VAT, gwarancje bankowe, gdy mają zastosowanie, daty umowne oraz zasady rozliczenia każdej wpłaty rezerwacyjnej.
Planowane zakończenie: I kw. 2029 r., do potwierdzenia. Ten harmonogram ze źródła ma charakter wstępny i nie stanowi gwarantowanej daty przekazania.
Przykładowy plan piętra
Dostępny jest przejrzany plan piętra dla E8.1.P0.G w Edificio 8, na parterze: jedna sypialnia, jedna łazienka i cena 245 000 € w czasie przeglądu. Plan podaje 54,11 m² zabudowanej powierzchni zamkniętej, 62,09 m² powierzchni zabudowanej wraz z częściami wspólnymi, 66,73 m² powierzchni zabudowanej Decreto, 51,05 m² powierzchni użytkowej Decreto, taras o powierzchni 7,35 m² oraz ogród o powierzchni 24,96 m². Są to oddzielnie oznaczone pomiary. Poproś o indywidualny plan i aktualne zestawienie powierzchni dla lokalu, który zamierzasz kupić.
Zobacz plan piętra E8.1.P0.G (PDF)
Szczegóły projektu
Lokalizacja i codzienne trasy
Mapa wykorzystuje punkt lokalizacji projektu wskazany w Resales Online i nie jest zweryfikowanym wejściem do konkretnego lokalu w Building 8. Kategorie rozróżniają plaże, restauracje, supermarkety, golf i inne udogodnienia, pomagając kupującym ocenić praktyczne możliwości wokół Casares. Lokalne miejsca obejmują Playa de las Piedras de la Paloma, Restaurante Bahía Beach, Minimarket Casares Costa, Estepona Golf i Casares Sport Club. Połączenia regionalne przedstawiono oddzielnie, w tym lotnisko Málaga-Costa del Sol i Casares — Ayuntamiento. Warunki jazdy mogą zmieniać się wraz z natężeniem ruchu, robotami drogowymi i wyborem trasy. Wyniki tras traktuj wyłącznie orientacyjnie i sprawdź podróż istotną dla wybranego lokalu oraz planowanego trybu życia.
Mapa i okolica CAMARATE HILLS PHASE IV
Google Routes · 16 października 2026
- CAMARATE HILLS PHASE IV
- Playa de la Galera
- Playa de las Piedras de la Paloma
- Playa Ancha
- Roi Et Thai
- El Jardín de Lutz
- REI Restaurant
- Restaurante Bahía Beach
- Mercadona
- Aldi
- Lidl
- Minimarket Casares Costa
- Finca Cortesin
- Estepona Golf
- Dona Julia Golf Club
- Azata Golf
- Farmacia María Belén Hernández Carmona7,35 km · 10 min samochodem
- Servicio Andaluz de Salud. HOSPITAL DE ESTEPONA7,84 km · 11 min samochodem
- Café Jardines del Rosario3,56 km · 6 min samochodem
- La Sal3,19 km · 6 min samochodem
- BRENESPORT4,29 km · 8 min samochodem
- Casares Sport Club4,52 km · 8 min samochodem
- Puerto de la Duquesa6,74 km · 11 min samochodem
Okolica na zdjęciach

Najczęściej zadawane pytania
Co oferuje CAMARATE HILLS PHASE IV w Casares?
CAMARATE HILLS PHASE IV to odrębny etap Building 8 w Casares, oferujący zgodnie ze źródłem lokale z jedną do trzech sypialni, otwartymi strefami dziennymi i wyposażonymi kuchniami w układzie otwartym. Lokale na parterze mają ogrody, a wyższe lokale — tarasy. Źródło opisuje również wspólne tereny zielone, basen, zamknięty dostęp, parking i komórki lokatorskie. Poproś o ofertę konkretnego lokalu, aby potwierdzić jego układ, przestrzeń zewnętrzną oraz wliczone miejsce parkingowe i komórkę.
Ile nieruchomości jest dostępnych?
Resales Online podaje 8 dostępnych nieruchomości, w cenach od 245 000 € do 530 000 €. Cennik: 14 października 2026 r.; ceny i dostępność sprawdzono 16 października 2026 r.
Czy dostępny jest plan piętra dla CAMARATE HILLS PHASE IV?
Dostępny jest przejrzany plan piętra dla E8.1.P0.G w Edificio 8, na parterze: jedna sypialnia, jedna łazienka i cena 245 000 € w czasie przeglądu. Plan podaje 54,11 m² zabudowanej powierzchni zamkniętej, 62,09 m² powierzchni zabudowanej wraz z częściami wspólnymi, 66,73 m² powierzchni zabudowanej Decreto, 51,05 m² powierzchni użytkowej Decreto, taras o powierzchni 7,35 m² oraz ogród o powierzchni 24,96 m². Są to oddzielnie oznaczone pomiary. Poproś o indywidualny plan i aktualne zestawienie powierzchni dla lokalu, który zamierzasz kupić.
Dlaczego na planie E8.1.P0.G występują różne wartości powierzchni?
Przejrzany plan E8.1.P0.G wskazuje kilka odrębnych podstaw pomiaru: zabudowaną powierzchnię zamkniętą, powierzchnię zabudowaną wraz z częściami wspólnymi, powierzchnię zabudowaną Decreto oraz powierzchnię użytkową Decreto. Oddzielnie wymienia także powierzchnie tarasu i ogrodu. Te oznaczenia opisują różne pomiary i nie należy ich sumować ani traktować jako równoważnej powierzchni wewnętrznej. Uzyskaj pisemne potwierdzenie najnowszego zestawienia powierzchni dla wybranego lokalu.
Jakie są plany płatności i zakończenia?
Przejrzane źródło nie podaje potwierdzonej kwoty rezerwacji, procentu przy umowie, procentu w trakcie budowy ani procentu przy zakończeniu dla CAMARATE HILLS PHASE IV. Warunki płatności są więc nieznane, a nie zerowe. Przed podjęciem zobowiązania poproś o aktualne warunki rezerwacji, pełny harmonogram płatności etapowych, sposób rozliczenia VAT, gwarancje bankowe, gdy mają zastosowanie, daty umowne oraz zasady rozliczenia każdej wpłaty rezerwacyjnej. Planowane zakończenie: I kw. 2029 r., do potwierdzenia. Ten harmonogram ze źródła ma charakter wstępny i nie stanowi gwarantowanej daty przekazania.
Czy jako nierezydent mogę uzyskać hiszpański kredyt hipoteczny?
Tak. Hiszpańskie banki udzielają kredytów hipotecznych nierezydentom, zwykle na niższy procent ceny zakupu niż rezydentom i na warunkach różniących się między bankami. Wynik zależy od dochodów, rezydencji podatkowej i oceny banku. Możemy skontaktować Państwa z doradcami hipotecznymi pracującymi z kupującymi nierezydentami.
Ile wyniosą opłaty wspólnotowe?
Przed rezerwacją zapytaj o koszty wspólnotowe dla danej nieruchomości: czy obowiązują, jaka jest kwota miesięczna lub roczna, i jakie usługi są wliczone? Poproś również o potwierdzenie, czy przewidziane są dodatkowe składki. Zażądaj aktualnego pisemnego zestawienia lub, jeśli kwota nie jest jeszcze ostateczna, uzasadnionego szacunku. Nie polegaj wyłącznie na prezentacji projektu.
Dlaczego kupować przez agenta z licencją API?
Del Sol Prime Homes działa na podstawie licencji API (Agente de la Propiedad Inmobiliaria). Dane naszych projektów pochodzą bezpośrednio z Resales Online, wspólnej bazy używanej przez agentów nieruchomości na Costa del Sol. Płacą Państwo u nas tę samą cenę co bezpośrednio u dewelopera. Nasze wynagrodzenie pokrywa strona sprzedająca.
Jak interpretować cenę za m² w CAMARATE HILLS PHASE IV?
Mediana indywidualnej ceny ofertowej za m² powierzchni zabudowanej wynosi 3708 €, obliczona dla 8 dostępnych nieruchomości. Są to ceny ofertowe, a nie ceny zrealizowanej sprzedaży ani wycena. Wyniki indywidualne mieszczą się w przedziale od 3359 € do 4440 € za m² powierzchni zabudowanej. W naszym porównaniu cena nieruchomości jest dzielona przez powierzchnię zabudowaną powiększoną o 50% oddzielnie wskazanego tarasu. Mediana wynosi 3369 € za ważony m². Ogród i działka są wyłączone. To ważenie nie jest oficjalnym pomiarem powierzchni ani wyceną. Ważona kalkulacja obejmuje 8 nieruchomości, w przedziale od 3027 € do 3488 € za ważony m².
Zweryfikowane informacje zewnętrzne
Dodatkowy kontekst prawny
Prywatny komentarz prawny; nie jest to oficjalne źródło publiczne.
Powiązane strony
Porozmawiajmy o CAMARATE HILLS PHASE IV
Zapytaj Emmę o tę inwestycję
Zapytaj Emmę, wirtualną asystentkę nieruchomości, o CAMARATE HILLS PHASE IV, dostępne typy mieszkań, ceny i podobne projekty w Fuengiroli.
Wolisz WhatsApp?
Możesz także porozmawiać z agentem sprzedaży mówiącym po polsku, który specjalizuje się w porównywalnych projektach w Fuengiroli.
Wyślij wiadomość WhatsApp













