Przejdź do treści
Penthouse’y · San Roque

SERENITY PHASE III — nowe penthouse’y przy polu golfowym z widokiem na morze w San Roque

Taka sama podana powierzchnia zabudowana może oznaczać inny układ: plany pokazują różne proporcje sypialni i części dziennej.

Planowane ukończenie: drugi kwartał 2027 roku.
Dostępność sprawdzona: 9 października 2026
2–3 Sypialnie2 Łazienki108,34 m²San Roque

Podsumowanie

Ocena Hansa Beeckmana

Porównując nowe penthouse’y przy polu golfowym z widokiem na morze w SERENITY PHASE III w San Roque, patrzyłbym łącznie na wyjścia na taras i układ pomieszczeń: liczy się otoczenie, ale również przejście z salonu do miejsca wypoczynku na zewnątrz.

MALVA P4 i MALVA P1 mają taką samą powierzchnię zabudowaną w cenniku, lecz inaczej dzielą wnętrze. Układ z dwiema sypialniami przeznacza więcej miejsca na salon z kuchnią; drugi zapewnia trzecią sypialnię. Więcej sypialni nie oznacza więc większego mieszkania. Warto zacząć od pomieszczeń, których używasz najczęściej.

Pozycje INTERIOR i EXTERIOR na planach odpowiadają oddzielnym powierzchniom zabudowanym i tarasom w cenniku. Plany zawierają też powierzchnię użytkową i sumy z częściami wspólnymi według innych definicji. Zachowuję te rozróżnienia zamiast dodawać je do siebie, aby przedstawić atrakcyjniejszy metraż.

Hans Beeckman, założyciel Del Sol Prime Homes. Licencja API (Agente de la Propiedad Inmobiliaria). Nasz zespół ma łącznie 35 lat doświadczenia na Costa del Sol.

Opinie w Profilu Firmy Google4,9/5 w Google37 opinii

Na podstawie widocznych opinii klientów w Google. Oryginalne opinie znajdziesz w profilu firmy.

Zobacz profil Google

Analiza projektu

SERENITY PHASE III łączy nowe penthouse’y przy polu golfowym z widokiem na morze w La Alcaidesa, San Roque. Sprawdzone dostępne mieszkania to wyłącznie penthouse’y; lokale zarezerwowane wyłączono z oferty. Plany pokazują tarasy wzdłuż kilku elewacji, dostępne z pomieszczeń dziennych i sypialni.

Plan MALVA P4 podaje salon z kuchnią o powierzchni 44,23 m², a MALVA P1 — 34,64 m². Oba lokale mają w cenniku 108,34 m² powierzchni zabudowanej. Pierwszy ma dwie sypialnie, dwie łazienki i oddzielną toaletę; drugi trzy sypialnie i dwie łazienki. To porównanie konkretnych mieszkań, a nie zasada dla wszystkich lokali o takiej liczbie sypialni.

Specyfikacja fazy III przewiduje basen do pływania, siłownię wewnętrzną z sauną, siłownię zewnętrzną i coworking. Inne udogodnienia kompleksu przypisano pierwszej lub późniejszym fazom. Ustal, co będzie dostępne przy odbiorze: zbiorcza lista nie oznacza, że każda pozycja należy do tej fazy albo jest już ukończona.

Codzienność w SERENITY PHASE III

Codzienne życie może skupiać się na połączeniu salonu z kuchnią i tarasu otaczającego mieszkanie. Plany pozwalają rozważyć osobne miejsca do jedzenia na zewnątrz, odpoczynku i swobodnego przechodzenia przed sypialniami. Ruch nie musi codziennie oznaczać tej samej aktywności: specyfikacja fazy przewiduje basen do pływania i siłownie, a pole golfowe stanowi bezpośrednie otoczenie. Te udogodnienia są planowane, dlatego trzeba potwierdzić ich otwarcie i zasady dostępu. Zakupy, restauracje i wyjścia na plażę wiążą się z własnymi trasami. Porównaj je ze swoimi zwyczajami, zamiast oceniać wygodę wyłącznie na podstawie wyglądu kompleksu. Także przyjmowanie gości i regularne spotkania mogą wpływać na codzienną przydatność tej lokalizacji.

Przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz

Plan z dwiema sypialniami umieszcza duży salon z kuchnią obok tarasu, a oddzielną toaletę przy wejściu. W przykładzie z trzema sypialniami dodatkowy pokój zmienia podział wnętrza bez zwiększania podanej powierzchni zabudowanej. Oba rysunki pokazują przestrzeń zewnętrzną przy kilku bokach mieszkania. Meble są ilustracyjne; sprawdź przejścia przy drzwiach, zanim zaplanujesz stół i zestaw wypoczynkowy. Zestawienie rozdziela wnętrze i część zewnętrzną, natomiast miejsca parkingowe i komórkę podaje osobno. Sumy obejmujące części wspólne oraz powierzchnia użytkowa według definicji planu są innymi miarami. Nie powinny zastępować oddzielnych kolumn cennika ani być z nimi mieszane podczas porównywania dostępnych mieszkań i ich układów.

Typy nieruchomości w SERENITY PHASE III

Penthouse’y

Nieruchomości w cenniku
3
Cena
889 000 € – 955 000 €
Sypialnie
2–3
Łazienki
2
Powierzchnia zabudowana
108,34 m²
Taras
125,11 m²–125,17 m²

Zakresy cen i powierzchni dotyczą poszczególnych typów lokali. Najniższa cena i największa powierzchnia nie muszą dotyczyć tego samego lokalu. Brakujące powierzchnie pozostają nieznane.

Ceny i warunki zakupu

Dostępne penthouse’y mają różne ceny ofertowe mimo identycznej podanej powierzchni zabudowanej. To powód do pytań o konkretne lokale, nie dowód lepszego widoku lub wyposażenia. Porównaj oznaczenie mieszkania, plan i taras przed przypisaniem różnicy cenowej do jakiejś cechy. Ważny jest też harmonogram płatności: środki są wymagane przy umowie, a pozostała część przy akcie i przekazaniu kluczy. Opcje dodatkowe mają wcześniejszy termin wyboru. Poproś osobno o aktualne opłaty wspólnotowe i koszty utrzymania, a uzgodnione zmiany wpisz do dokumentów umownych.

Życie w La Alcaidesa, San Roque

La Alcaidesa jest otoczeniem inwestycji; gminą jest San Roque. Krajobraz golfowy i położenie przy wybrzeżu różnią się od ulic centrum gminy. Wygoda zależy od faktycznych tras: zakupy, spotkania i przyjmowanie gości mogą kierować cię w różne strony. Sklep policzony w zasięgu dziesięciu minut pieszo to sklep golfowy La Hacienda, a nie supermarket spożywczy. Obiekty sportowe sąsiednich hoteli mogą wymagać rezerwacji lub zgody na wejście. Oceniaj te warunki oddzielnie od odległości i sprawdź widok z wybranego penthouse’u, zamiast polegać na ogólnym obrazie kompleksu.

W zasięgu najwyżej dziesięciu minut pieszo Google Places podaje następujące liczby: Restauracje i kawiarnie: 1; Sklepy i supermarkety: 1, sprawdzone na podstawie tras pieszych Google w dniu 9 października 2026.

Połączenia regionalne

Trasa samochodem na lotnisko Málaga-Costa del Sol ma 112,30 km i zajmuje około 71 minut. Źródło: Google Routes, sprawdzono 9 października 2026, bez bieżących danych o ruchu. Natężenie ruchu i warunki na trasie mogą zmienić czas przejazdu.

Lotnisko Málaga-Costa del SolLotnisko Málaga-Costa del Sol112,30 km · 71 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Centrum: San RoquePlaza de Armas8,28 km · 12 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Stare miasto w MarbelliPlaza de los Naranjos63,03 km · 46 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Puerto BanúsPuerto Banús51,84 km · 37 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Centrum: MálagaPlaza de la Constitución123,04 km · 93 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Centrum: EsteponaPlaza de las Flores33,74 km · 29 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
GibraltarCasemates Square18,51 km · 30 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
RondaPlaza España81,16 km · 87 min samochodemSprawdzono 9 października 2026

Źródło: Google Routes, sprawdzono 9 października 2026; czasy przejazdu są orientacyjne i mogą się zmieniać zależnie od ruchu i zmian trasy.

Dodatkowe usługi w pobliżu

AptekaFarmacia Alcaidesa3,39 km · 6 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Szpital lub ośrodek zdrowiaCentro de Salud Juan Batanero6,86 km · 7 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
KawiarniaMonday Friday2,77 km · 4 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
BarSal Verde Restaurante622 m · 2 min samochodem622 m · 9 min pieszoSprawdzono 9 października 2026
SiłowniaFairmont Spa and Wellness2,00 km · 4 min samochodem1,96 km · 25 min pieszoSprawdzono 9 października 2026
Klub padla lub tenisaFairmont La Hacienda — pádel1,98 km · 4 min samochodem1,95 km · 25 min pieszoSprawdzono 9 października 2026
Przystań jachtowaPuerto Deportivo Puente Mayorga11,48 km · 15 min samochodemSprawdzono 9 października 2026
Stacja kolejowaSan Roque-La Línea12,47 km · 12 min samochodemSprawdzono 9 października 2026

Plaże w pobliżu SERENITY PHASE III

Playa de Torrecarbonera: 3,28 km · 7 min samochodem. Playa de La Alcaidesa: 3,51 km · 7 min samochodem. Playa de La Hacienda: 3,48 km · 7 min samochodem.

Playa de Torrecarbonera3,28 km · 7 min samochodemOtwórz w mapach
Playa de La Alcaidesa3,51 km · 7 min samochodemOtwórz w mapach
Playa de La Hacienda3,48 km · 7 min samochodemOtwórz w mapach

Restauracje i kawiarnie w okolicy

La Finca Thai Fusion: 1,21 km · 16 min pieszo; 1,21 km · 2 min samochodem. Il Faro Trattoria: 1,96 km · 25 min pieszo; 2,00 km · 4 min samochodem. Bollywood Spices: 2,74 km · 4 min samochodem. Ristorante Bucintoro: 2,78 km · 4 min samochodem.

La Finca Thai Fusion1,21 km · 16 min pieszo1,21 km · 2 min samochodemOtwórz w mapach
Il Faro Trattoria1,96 km · 25 min pieszo2,00 km · 4 min samochodemOtwórz w mapach
Bollywood Spices2,74 km · 4 min samochodemOtwórz w mapach
Ristorante Bucintoro2,78 km · 4 min samochodemOtwórz w mapach

Supermarkety i codzienne zakupy

Monday Friday Bistro Minimarket: 2,77 km · 4 min samochodem. Supermercado Ruiz Galan: 3,28 km · 6 min samochodem. Supermercado El Corte Inglés: 7,83 km · 8 min samochodem. Ruiz Galán supermarkets: 7,30 km · 9 min samochodem.

Monday Friday Bistro Minimarket2,77 km · 4 min samochodemOtwórz w mapach
Supermercado Ruiz Galan3,28 km · 6 min samochodemOtwórz w mapach
Supermercado El Corte Inglés7,83 km · 8 min samochodemOtwórz w mapach
Ruiz Galán supermarkets7,30 km · 9 min samochodemOtwórz w mapach

Pola golfowe w pobliżu SERENITY PHASE III

La Hacienda Links Golf Resort: 623 m · 2 min samochodem. San Roque Golf Resort (New Course Golf Course): 3,29 km · 5 min samochodem. Club de Golf La Cañada: 8,27 km · 9 min samochodem. Real Club Valderrama: 7,63 km · 10 min samochodem.

La Hacienda Links Golf Resort623 m · 2 min samochodemOtwórz w mapach
San Roque Golf Resort (New Course Golf Course)3,29 km · 5 min samochodemOtwórz w mapach
Club de Golf La Cañada8,27 km · 9 min samochodemOtwórz w mapach
Real Club Valderrama7,63 km · 10 min samochodemOtwórz w mapach

Google Routes, sprawdzone 9 października 2026. Obliczone trasy od adresu projektu; czasy jazdy samochodem bez uwzględnienia aktualnego natężenia ruchu. Trasy piesze nie stanowią gwarancji dostępności.

Komu może odpowiadać SERENITY PHASE III?

Penthouse’y mogą zainteresować kupujących szukających dużej przestrzeni zewnętrznej wokół mieszkania na wysokiej kondygnacji i golfa w otoczeniu. Wybór układu sypialni jest szczególnie istotny, jeśli często przyjmujesz gości albo wolisz większą wspólną część dzienną. Dodatkowy pokój i przestronniejszy salon z kuchnią odpowiadają na inne potrzeby; rysunki pokazują tę różnicę. Specyfikacja opisuje windę z garażu, lecz dokładny dostęp do wybranego lokalu warto potwierdzić. Planowany termin ukończenia wymaga czasu przed zamieszkaniem. Osoby potrzebujące mieszkania do natychmiastowego użytku powinny uwzględnić harmonogram już podczas tworzenia krótkiej listy i porównać go z własnym terminem przeprowadzki lub rozpoczęcia korzystania z drugiego domu.

Inne inwestycje w perspektywie

VILLAGE VERDE — apartamenty, San Roque podaje 8-1.D, mieszkanie z dwiema sypialniami i 133,14 m² powierzchni zabudowanej za 950 000 €; tutaj penthouse MALVA P4 z dwiema sypialniami ma 108,34 m² za 889 000 €. ABSOLUTE ESTEPONA — apartamenty, Estepona podaje penthouse AE-2.02.A z trzema sypialniami, 153,50 m² za 895 000 €; MALVA P1 ma trzy sypialnie, 108,34 m² i cenę 955 000 €. Pierwsze porównanie pozostaje w San Roque, drugie dotyczy penthouse’ów w różnych gminach. Dane nie wyjaśniają różnic cen ani nie oznaczają identycznych widoków. Opublikowane cenniki alternatyw pochodzą z 22 września 2026 i 24 września 2026. Potwierdź dostępność i plany.

Płatności i ukończenie

Dokument płatności przewiduje 6000 € przy rezerwacji, zwracane kupującemu przy podpisaniu umowy zakupu. Wtedy płatne jest 30% ceny plus VAT; pozostałe 70% plus VAT przypada na akt notarialny i przekazanie kluczy. Opcje dodatkowe wybiera się w ciągu 10 dni od rezerwacji i opłaca w całości, plus VAT, przy umowie zakupu. Potwierdź obowiązujący harmonogram oraz ewentualne zmiany we własnej umowie.

Resales podaje wydane pozwolenie na budowę i planowane ukończenie w drugim kwartale 2027 roku. Inwestycja nie jest oznaczona jako gotowa do zamieszkania. Jest to harmonogram, a nie gwarantowana data przekazania.

Harmonogram płatności według Resales Online
Etap Udział Objaśnienie
Rezerwacja 6000 EUR Zwracana przy podpisaniu umowy zakupu
Podpisanie umowy 30 % Plus VAT
Przekazanie kluczy 70 % Plus VAT

Przykładowy rzut

Oryginalne plany MALVA P4 i MALVA P1 pokazują dwa układy o tej samej podanej powierzchni zabudowanej. Przykład z dwiema sypialniami ma większy salon z kuchnią i osobną toaletę; przykład z trzema przeznacza część wnętrza na dodatkową sypialnię. Oba mają tarasy przy kilku elewacjach, a parking i komórki podano osobno. INTERIOR i EXTERIOR odpowiadają kolumnom powierzchni zabudowanej i tarasu w aktualnym cenniku; pozostałe powierzchnie użytkowe i sumy z częściami wspólnymi stosują inne definicje.

SERENITY PHASE III — przykład układu — MALVA P4 — PDF

SERENITY PHASE III — przykład układu — MALVA P1 — PDF

MALVA P4: plan penthouse’u z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami, oddzielną toaletą, otwartym salonem z kuchnią, pralnią i tarasem wokół mieszkania. Położenie i oryginalne zestawienia powierzchni pozostają widoczne.
SERENITY PHASE III — MALVA P4
MALVA P1: plan penthouse’u z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, otwartym salonem z kuchnią, pralnią i tarasem wokół mieszkania. Rysunek pokazuje również położenie i oddzielne zestawienia powierzchni.
SERENITY PHASE III — MALVA P1

Szczegóły projektu

Typy nieruchomościPenthouse’y
Sypialnie2–3
Łazienki2
Powierzchnia zabudowana108,34 m²
UkończeniePlanowane ukończenie: drugi kwartał 2027 roku.
Powierzchnia użytkowa92,08 m²
Taras125,11–125,17 m²
BasenBaseny wspólne
Udogodnienia fitnessSiłownia
ParkingGaraż
Aktualna dostępnośćOd dewelopera3 lokale

Ceny i plany

Ostatnia aktualizacja cennika:

Dostępne lokale
SERENITY PHASE III Ceny i plany
Lokal Piętro Sypialnie Łazienki Powierzchnia zabudowana Pow. użytkowa Taras Cena
MALVA P4 2 2 2 108,34 m² 92,08 m² 125,17 m² 889 000 €
MALVA P1 2 3 2 108,34 m² 92,08 m² 125,17 m² 955 000 €
MENTA P4 2 2 2 108,34 m² 92,08 m² 125,11 m² 955 000 €

Cena za m² w SERENITY PHASE III

Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy powierzchni zabudowanej wynosi 8815 €, obliczona dla 3 dostępnych mieszkań według powierzchni dewelopera. Są to ceny ofertowe, nie transakcyjne ani wycena.

W porównaniu ważonym każdą cenę dzielimy przez powierzchnię zabudowaną plus połowę oddzielnie podanego tarasu. Mediana wynosi 5587 € dla 3 mieszkań, których zestawienia INTERIOR i EXTERIOR odpowiadają kolumnom cennika. Parkingu, komórek i części wspólnych nie dodajemy. Taras liczy się raz. To ilustracyjna metoda porównawcza, nie oficjalny pomiar powierzchni.

Dla MALVA P4 cennik podaje 92,08 m² w kolumnie Useful; plan wskazuje 101,15 m² według własnej definicji powierzchni użytkowej. Zestawienia pomieszczeń i tarasów również mają oddzielne nagłówki. Zachowaj te podstawy pomiaru i poproś o aktualne umowne zestawienie powierzchni, zamiast uznawać liczby za wymienne.

Cennik dewelopera z dnia 9 października 2026 zawiera 3 dostępne mieszkania w cenach od 889 000 € do 955 000 €. Dostępność sprawdzono 9 października 2026. Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy powierzchni zabudowanej wynosi 8815 €, obliczona dla 3 dostępnych mieszkań według powierzchni dewelopera. Są to ceny ofertowe, nie transakcyjne ani wycena.

Całkowity koszt zakupu

Cena zakupu · przeciągnij, aby modelować

889 000 €
Od 889 000 €955 000 €
VAT / IVA (10% nowa inwestycja)
Podatek AJD (1,2%)
Notariusz + rejestr (~1%)
Koszty prawne (~1%)
Orientacyjny całkowity koszt zakupu

Roczny podatek IBI, opłaty wspólnotowe i opłata za wywóz odpadów dla wybranej nieruchomości nie zostały jeszcze potwierdzone. Przed zakupem poproś pisemnie o aktualne kwoty i częstotliwość płatności.

Scenariusz kredytu hipotecznego w Hiszpanii

Orientacyjny kredyt hipoteczny dla nierezydentów, na podstawie wybranej ceny. Cena, wskaźnik finansowania, okres kredytowania i oprocentowanie to dostosowywalne wartości wyjściowe i nie stanowią oferty bankowej ani gwarancji zatwierdzenia.

Rata miesięczna
Łącznie do spłaty
Wkład własny (bez kosztów zakupu)
Kwota kredytu

Wyłącznie orientacyjnie. Faktyczne warunki zależą od rezydencji, dochodu, historii podatkowej i banku.

Położenie i codzienne trasy

SERENITY PHASE III leży przy polu golfowym w La Alcaidesa, San Roque. Drogi wybrzeża łączą okolicę z lokalnymi plażami i usługami; centrum gminy jest osobnym celem w głębi lądu. Wybór tras obejmuje plaże La Hacienda, La Alcaidesa i Torrecarbonera. Połączenia regionalne uwzględniają lotnisko Málaga-Costa del Sol i miasta poza najbliższą okolicą. Odległości zaczynają się w punkcie projektu podanym przez Resales. Uwzględnij końcowy dostęp do mieszkania, teren i zmienny ruch, oceniając dopasowanie tych przejazdów do własnego tygodnia.

Mapa i okolica SERENITY PHASE III

Google Routes · 9 października 2026

  1. SERENITY PHASE III
  2. Playa de La Hacienda
  3. Playa de La Alcaidesa
  4. Playa de Torrecarbonera
  5. La Finca Thai Fusion
  6. Bollywood Spices
  7. Ristorante Bucintoro
  8. Il Faro Trattoria
  9. Monday Friday Bistro Minimarket2,77 km · 4 min samochodem
  10. Supermercado Ruiz Galan
  11. Ruiz Galán supermarkets
  12. Supermercado El Corte Inglés
  13. La Hacienda Links Golf Resort
  14. San Roque Golf Resort (New Course Golf Course)
  15. Real Club Valderrama
  16. Club de Golf La Cañada
  17. Farmacia Alcaidesa3,39 km · 6 min samochodem
  18. Centro de Salud Juan Batanero6,86 km · 7 min samochodem
  19. Sal Verde Restaurante622 m · 2 min samochodem622 m · 9 min pieszo
  20. Fairmont Spa and Wellness2,00 km · 4 min samochodem1,96 km · 25 min pieszo
  21. Fairmont La Hacienda — pádel1,98 km · 4 min samochodem1,95 km · 25 min pieszo
  22. Puerto Deportivo Puente Mayorga11,48 km · 15 min samochodem
  23. San Roque-La Línea12,47 km · 12 min samochodem

Widok na San Roque

Białe budynki i kościół stoją na wzgórzu za zieloną łąką, z palmami na pierwszym planie pod bezchmurnym błękitnym niebem.
Historyczne zdjęcie okolicySan Roque w 2005 roku; zdjęcie nie przedstawia SERENITY PHASE III ani widoku z inwestycji. Wersje WebP zostały zmniejszone i ponownie zakodowane.Zdjęcie: ॐ Gapito ॐ · CC BY-SA 2.0

Najczęściej zadawane pytania

Co porównać w SERENITY PHASE III?

W SERENITY PHASE III porównaj nowe penthouse’y przy polu golfowym z widokiem na morze w San Roque pod kątem układu wnętrza i wyjść na taras. Dostępne przykłady z dwiema i trzema sypialniami mają ten sam podany metraż zabudowany, lecz inaczej rozdzielają przestrzeń dzienną. Parking i komórki są wyszczególnione osobno. Sprawdź widok z wybranego mieszkania i udogodnienia przewidziane na termin odbioru.

Co jest obecnie dostępne?

Cennik dewelopera z dnia 9 października 2026 zawiera 3 dostępne mieszkania w cenach od 889 000 € do 955 000 €. Dostępność sprawdzono 9 października 2026.

Jak daleko jest do pokazanej plaży?

SERENITY PHASE III leży przy polu golfowym w La Alcaidesa, San Roque. Drogi wybrzeża łączą okolicę z lokalnymi plażami i usługami; centrum gminy jest osobnym celem w głębi lądu. Wybór tras obejmuje plaże La Hacienda, La Alcaidesa i Torrecarbonera. Połączenia regionalne uwzględniają lotnisko Málaga-Costa del Sol i miasta poza najbliższą okolicą. Odległości zaczynają się w punkcie projektu podanym przez Resales. Uwzględnij końcowy dostęp do mieszkania, teren i zmienny ruch, oceniając dopasowanie tych przejazdów do własnego tygodnia.

Jak czytać podane powierzchnie?

Oryginalne plany MALVA P4 i MALVA P1 pokazują dwa układy o tej samej podanej powierzchni zabudowanej. Przykład z dwiema sypialniami ma większy salon z kuchnią i osobną toaletę; przykład z trzema przeznacza część wnętrza na dodatkową sypialnię. Oba mają tarasy przy kilku elewacjach, a parking i komórki podano osobno. INTERIOR i EXTERIOR odpowiadają kolumnom powierzchni zabudowanej i tarasu w aktualnym cenniku; pozostałe powierzchnie użytkowe i sumy z częściami wspólnymi stosują inne definicje.

Co sprawdzić dla każdej nieruchomości?

Plan MALVA P4 podaje salon z kuchnią o powierzchni 44,23 m², a MALVA P1 — 34,64 m². Oba lokale mają w cenniku 108,34 m² powierzchni zabudowanej. Pierwszy ma dwie sypialnie, dwie łazienki i oddzielną toaletę; drugi trzy sypialnie i dwie łazienki. To porównanie konkretnych mieszkań, a nie zasada dla wszystkich lokali o takiej liczbie sypialni.

Jaki jest plan płatności i ukończenia?

Dokument płatności przewiduje 6000 € przy rezerwacji, zwracane kupującemu przy podpisaniu umowy zakupu. Wtedy płatne jest 30% ceny plus VAT; pozostałe 70% plus VAT przypada na akt notarialny i przekazanie kluczy. Opcje dodatkowe wybiera się w ciągu 10 dni od rezerwacji i opłaca w całości, plus VAT, przy umowie zakupu. Potwierdź obowiązujący harmonogram oraz ewentualne zmiany we własnej umowie. Resales podaje wydane pozwolenie na budowę i planowane ukończenie w drugim kwartale 2027 roku. Inwestycja nie jest oznaczona jako gotowa do zamieszkania. Jest to harmonogram, a nie gwarantowana data przekazania.

Co dochodzi do ceny zakupu?

W orientacyjnym przykładzie budżetu na pierwszą dostawę nowego mieszkania w Andaluzji przyjmujemy 10% VAT (IVA), 1,2% podatku od czynności dokumentowych (AJD), około 1% kosztów notariusza i rejestracji oraz około 1% obsługi prawnej: łącznie 13,2% ceny zakupu w tym przykładzie. Obie pozycje po 1% są szacunkami, a nie ustawowymi stawkami opłat. Właściwe podatki, podstawy opodatkowania, ulgi i rzeczywiste koszty zależą od transakcji; uzyskaj indywidualną poradę i wyceny.

Czy jest dostępny rzut mieszkania w SERENITY PHASE III?

MALVA P4: plan penthouse’u z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami, oddzielną toaletą, otwartym salonem z kuchnią, pralnią i tarasem wokół mieszkania. Położenie i oryginalne zestawienia powierzchni pozostają widoczne. MALVA P1: plan penthouse’u z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, otwartym salonem z kuchnią, pralnią i tarasem wokół mieszkania. Rysunek pokazuje również położenie i oddzielne zestawienia powierzchni. Przykładowy rzut.

Ile wyniosą opłaty wspólnotowe?

Przed rezerwacją zapytaj o koszty wspólnotowe dla danej nieruchomości: czy obowiązują, jaka jest kwota miesięczna lub roczna, i jakie usługi są wliczone? Poproś również o potwierdzenie, czy przewidziane są dodatkowe składki. Zażądaj aktualnego pisemnego zestawienia lub, jeśli kwota nie jest jeszcze ostateczna, uzasadnionego szacunku. Nie polegaj wyłącznie na prezentacji projektu.

Dlaczego kupować przez agenta z licencją API?

Del Sol Prime Homes działa na podstawie licencji API (Agente de la Propiedad Inmobiliaria). Dane naszych projektów pochodzą bezpośrednio z Resales Online, wspólnej bazy używanej przez agentów nieruchomości na Costa del Sol. Płacą Państwo u nas tę samą cenę co bezpośrednio u dewelopera. Nasze wynagrodzenie pokrywa strona sprzedająca.

Jak interpretować cenę za m² w SERENITY PHASE III?

Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy powierzchni zabudowanej wynosi 8815 €, obliczona dla 3 dostępnych mieszkań według powierzchni dewelopera. Są to ceny ofertowe, nie transakcyjne ani wycena. W porównaniu ważonym każdą cenę dzielimy przez powierzchnię zabudowaną plus połowę oddzielnie podanego tarasu. Mediana wynosi 5587 € dla 3 mieszkań, których zestawienia INTERIOR i EXTERIOR odpowiadają kolumnom cennika. Parkingu, komórek i części wspólnych nie dodajemy. Taras liczy się raz. To ilustracyjna metoda porównawcza, nie oficjalny pomiar powierzchni.

Zweryfikowane informacje zewnętrzne

Powiązane strony

Porozmawiajmy o SERENITY PHASE III

Emma

Zapytaj Emmę o tę inwestycję

Zapytaj Emmę, wirtualną asystentkę nieruchomości, o SERENITY PHASE III, dostępne typy mieszkań, ceny i podobne projekty w San Roque.

Wolisz WhatsApp?

Możesz także porozmawiać z agentem sprzedaży mówiącym po polsku, który specjalizuje się w porównywalnych projektach w San Roque.

Wyślij wiadomość WhatsApp
Hans Beeckman
✓ Zweryfikowany doradca nieruchomości

Napisane i sprawdzone przez Hans Beeckman

Założyciel i dyrektor · Costa del Sol

Del Sol Prime Homes
OrganizacjaDel Sol Prime HomesIndywidualne doradztwo nieruchomości na Costa del Sol oparte na kontrolowanych danych projektowych.

Odpowiedzialność redakcyjna i źródła

Metoda porównywania projektów →